Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Premixy tytoniowe

Mniejsza szkodliwość e-papierosów sprawia, że rośnie liczba waperów. Dlatego stale poszerzamy ofertę akcesoriów i produktów dla e-palaczy. Poszukującym nowych doznań smakowych polecamy zwłaszcza liquidy i premixy tytoniowe. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko najpopularniejsze, ale też najbardziej zaskakujące smaki. Stwórz z nami własny ranking tych najlepszych.

Liquidy tytoniowe

Są to już gotowe płyny do e-papierosów. Liquidy tytoniowe sprzedajemy w 10 ml opakowaniach. Tak przygotowane mieszanki mają wskazaną na opakowaniu wartość stężenia nikotyny. W naszej ofercie znajdziesz olejki tytoniowe o stężeniu od 0 do 18 mg. Maksymalne stężenie preferują zwłaszcza osoby, które wcześniej paliły mocne, tradycyjne papierosy. Z kolei liquidy beznikotynowe to dobre rozwiązanie dla tych, którzy próbują rzucić palenie lub palą okazjonalnie.

Premixy tytoniowe

Wśród naszych klientów znajdują się osoby preferujące własne mieszanki. Komponowanie płynu do e-papierosa ułatwiają premixy tytoniowe. To koncentraty w formie półproduktów. Opakowanie należy uzupełnić odpowiednią ilością szotu nikotynowego. W opisach premixów podajemy właściwe proporcje. Po produkty typu Shake and Vape sięgają najczęściej waperzy o ukształtowanym już guście oraz nieco większym doświadczeniu z e-papierosami.

Palisz e-papierosy dla przyjemności, a jednocześnie eksperymentujesz z nowymi aromatami? W naszym sklepie odkryjesz premixy oraz olejki tytoniowe w wielu różnych smakach. Smak tytoniowy polecamy tradycjonalistom, natomiast niezdecydowanych i odkrywców zachęcamy do poszukiwań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl