Premixy

Szukasz unikanych kompozycji smakowych pozwalających osiągnąć najwyższy poziom podczas wapowania oraz błogi relaks w każdych warunkach? Jeśli, tak zapoznaj się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego i znajdź idealne dla siebie produkty zapewniające niepowtarzalne wrażenia smakowe.

DUO - Dżakfrut Liczi DUO - Dżakfrut Liczi
Producent: GO BEARS
Cena: 20,00 zł
szt.
zobacz więcej
DUO - Jabłko Ananas DUO - Jabłko Ananas
Producent: GO BEARS
Cena: 20,00 zł
szt.
zobacz więcej
DUO - Jabłko Mięta DUO - Jabłko Mięta
Producent: GO BEARS
Cena: 20,00 zł
szt.
zobacz więcej
DUO - Kaktus Jabłko DUO - Kaktus Jabłko
Producent: GO BEARS
Cena: 20,00 zł
szt.
zobacz więcej
DUO - Mięta Granat DUO - Mięta Granat
Producent: GO BEARS
Cena: 20,00 zł
szt.
zobacz więcej
DUO - Pomarańcza Pitaja DUO - Pomarańcza Pitaja
Producent: GO BEARS
Cena: 20,00 zł
szt.
zobacz więcej
FRUIT BANG! - Melo Fruits FRUIT BANG! - Melo Fruits
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
FRUIT BANG! - Pink Fruits FRUIT BANG! - Pink Fruits
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
FRUIT BANG! - Red Fruits FRUIT BANG! - Red Fruits
Producent: LIQUIDER
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
GEOMETRIC - So White? GEOMETRIC - So White?
Producent: BE MY JUICE
Cena: 30,00 zł
szt.
zobacz więcej
IZI PIZI - Aloes Mięta IZI PIZI - Aloes Mięta
Producent: BE MY JUICE
Cena: 20,00 zł
szt.
zobacz więcej

Aromatyczne olejki do e-papierosa

Tym, co wyróżnia sprzedawane przez nas wyroby, to wysoka ich jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Produkty te pozbawione są substancji chemicznych oraz trujących toksyn. Kompozycje uzyskane ze sprzedawanych przez nas liquidów nie przepalają grzałek papierosa elektronicznego oraz nie wytwarzają szkodliwych oparów przeszkadzającym osobom przebywającym w pobliżu.

Premisky - co to jest i do czego służą?

Premix to liquid bez nikotyny, zawierający glicerynę, glikon, aromaty oraz rozmaite dodatki dodawane dla podkreślenia smaku takie jak m.in.: słodzik, kwasek cytrynowy, alkohol lub wodę destylowaną. Premisky służą do stworzenia unikatowych esencji smakowych. Natomiast do premixów zostaje dolewany shot, czyli liquid z nikotyną. W zależności od potrzeb można stworzyć bardzo mocne lub delikatne kompozycje smakowe.

W naszej ofercie postanowiliśmy zaprezentować szeroki wybór premixów w rozmaitych wersjach aromatycznych stworzonych z najwyższej jakości wyselekcjonowanych składników stanowiących doskonałą alternatywę do palenia tradycyjnych papierosów. Bogaty wybór kompozycji składających się z jednej esencji smakowej lub z kilku pozwoli Ci stworzyć idealny liquid, dający niezapomniane wrażenia podczas wapowania. Przyjemny zapach i efektowny dymek pojawiający się podczas palenia sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.

Wybierz idealny liquid i ciesz się przyjemnością wapowania

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich dla siebie kompozycji smakowych, które zagwarantują najlepszy poziom wapowania, to nie przypadek, że szukasz tych produktów u nas. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i producentami olejków do e-papierosa zaspokajających potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zachowanie idealnych proporcji glikolu propylenowego, gliceryny roślinnej oraz aromatów pozwala na uzyskanie esencji smakowych na najwyższym poziomie, pozbawionych substancji smolistych oraz nieprzyjemnych posmaków podczas palenia. Pamiętamy o tym, że liquid idealny to taki, który ma naturalne pH na poziomie 5,5, nie „gryzie” w gardło i gwarantuje doskonałe doznania smakowe w czasie wapowania.

Komfort i dyskrecja użytkowania olejków do e-papierosa

Osoby, które nie chcą rezygnować ze swoich ulubionych smaków w czasie podróży środkami transportu zbiorowego oraz podczas pobytów w miejscach publicznych, mogą w sposób dyskretny korzystać z papierosów elektronicznych. Dostępne w naszej ofercie premixy w poręcznych opakowaniach im w tym pomogą. Funkcjonalne dozowniki pozwalają na szybką aplikację kompozycji oraz zastosowanie jej w każdych warunkach. Natomiast szczelne zamknięcie buteleczki zapewnia czyste i higieniczne użytkowanie premixów w dowolnej chwili, bez ryzyka zanieczyszczenia lub wylania zawartości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl